CENÍK

Tejpování - kinezio nebo pevným.

- mírní bolesti, tiší nervy a urychlují vstřebávání podlitin

- podporují regeneraci postiženého místa a zajišťují volný tok tekutin a energií

- zvyšují obnovovací schopnost a aktivitu buněk a odstraňování toxinů

podle spotřeby 1Kč/cm

Ušní svíčky

Pomáhají při- nemocí uší (hučení, tlaku, nedoslýchavosti), při psychickém přetížení a stresu, při bolestech a migrénách,  k posílení reflexních zón ucha, a samozřejmě k samotnému čistění uší.

100Kč

Baňkování 

Prostřednictvím baněk lze zmírnit celulitidu, bolesti zad a kloubů, zároveň probíhá detoxikace krve a zlepšuje se lymfatický systém.

400Kč

Rovnání 

Srovnání pánve, SI skloubení, obratlů, žeber. Páteř i klouby do sebe mají  zapadat  jinak začínají vznikat  vážné problémy. A jak poznat že něco není na svém místě? Je to ta vystřelující nebo pichlavá bolest.

400Kč

Masáže

Datá snehan - Ayurvedska => v jógových polohách uvolňuji začátek a úpon svalu. Tato léčebná technika byla vytvořena ajurvédským lékařem Dr. Govindem Rajpotem PhD (https://www.ajur.cz/) Masáž se značně odlišuje od klasické masáže. Je to poměrně náročná záležitost, o to je však účinnější a je schopna pomoci vyřešit zdánlivě chronické bolesti zad, kloubů atd.

Sportovní - vytírání svalových fascií => vhodná zejména pro vrcholové sportovce.

Relaxační - přijďte si odpočinout, a udělat něco pro vaše zdraví :)

 800 Kč/h

Dornova metoda 

Můžeme srovnat rozdílnou délku dolních končetin, vyrovnat rotace kyčelních kloubů, korigovat vyosené obratle, odstraňovat bolesti spojené s nerovnostmi páteře, mravenčení v nohou i rukou , bolesti hlavy, srovnává se i kostrč.


 Breussova masáž 

Jedná se o jemnou energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře. V Breussově masáži se speciálními masérskými hmaty uvolňují meziobratlové ploténky a uvolňují se nervy, které z páteře vycházejí do celého těla

800Kč/h

Lymfomasáž

Lymfomasáž je vhodná po poúrazových a pooperačních stavech, pro zrychlení regenerace. Při namáhavé práci nebo cvičení, krásně uvolňuje tkáňové napětí. Napomáhá při artróze kyčle, kolena, ramene.
Pokut že máte po operaci žil, cév.
Skvělá je i na Bechtěrevovu chorobu.
Chronické záněty dutin. 

800Kč/h

Konopná mast 

Použití - Bolesti, akné, ekzémy, modřiny, záněty, plísně, hemeroidy, a mnoho dalších.

50ml=100Kč

Kostivalová mast

Použití - Z vlastní zkušenosti ji doporučuji na bolesti svalů po namáhavé práci, cvičení. Pomáhá rychle od bolesti zejména po fyzické aktivitě.  

50ml=100Kč

Levandulová mast                  

Použití - Po bodnutí hmyzem, na ranky a oděrky, popáleniny.

 50ml=100Kč

Dárkové poukazy


cena dohodou